Meer informatie? - Koppelingen
Nieuws - Artikel Betuwe Totaal

Vocht eruit, warmte erin

TIEL – Maar wat graag wilt u besparen op de immer stijgende energieprijzen. Hoe realiseer je dat in huis? Door bijvoorbeeld vloerisolatie aan te laten brengen. Binnen wordt dan het leefklimaat behaaglijker, droger en gezonder. Artimo Isolatie uit Tiel kruipt hiervoor graag door heel Nederland onder de vloer.

‘Bijna niemand weet dat vocht in de kruipruimte een probleem is’, zegt Arthur Schoots, eigenaar van Artimo Isolatie. ‘Niet alleen oude huizen, maar ook nieuwbouwwoningen met een geïsoleerde vloer hebben hiermee te maken.’

Schimmel en vocht
Het ontbreken van vloerisolatie of vloerisolatie waar vocht (condens) op zit, zorgt voor een groot temperatuurverschil, waardoor schimmel en vocht in de woning vrij spel hebben. Aan leidingen ontstaat corrosie, houtwerk gaat verrotten en bij een betonvloer is er een verhoogd risico op betonrot.
‘Door het aanbrengen van droog blijvende vloerisolatie wordt de temperatuur in huis hoger. De luchtvochtigheid in huis daalt. Dit is gezond, vooral voor mensen met reuma en luchtwegaandoeningen. Bovendien vermindert het energieverbruik.’

De oplossing
Bij woningen met een geïsoleerde vloer en een vochtige kruipruimte wordt de bodem van de kruipruimte afgedekt met een speciaal soort folie, om vocht en water uit de grond tegen te houden.
Bij een gelijke situatie met een ongeïsoleerde vloer bevestigt Artimo Isolatie tevens hoogwaardige vloerisolatie met een aluminium coating en een hoge isolatiewaarde aan de onderkant van de vloer. Die kussens worden met lucht gevuld en reflecteren de warmte terug.
Voor meer informatie en een kosteloze opname en beoordeling van uw persoonlijke situatie kunt u contact opnemen met Artimo Isolatie.